בריקים וחיפויים

אם מתחשק לכם לשפץ את משרדכם ולשפר את מראה חדר הישיבות, חדר העבודה שלכם לשפר את מראה הכניסה למשרד או לחילופין- במידה ואתם מעוניינים לשפר את מראה ביתכם תוכלו לשפץ את החלל- את חדר הסלון, פינת האוכל וכו' באמצעות בריקים.

הבריקים הינם לבנים ובאמצעותם ניתן לבצע חיפוי קירות. חיפוי ובריקים הינם דרך נפלא להעניק סגנון ועניין לחלל והם הפכו להיות פופולאריים ביותר במהלך השנים האחרונות. בניגוד לעליית הביקוש אחר חיפוי הבריקים בישראל השימוש בבריקים אינו חדש וחיפוי הקירות באמצעות בריקים היה פופולארי מזה שנים רבות באירופה. חשוב לציין כי השימוש בלבנים הייחודיות מיועד לעיצוב הבית ואינו מהווה תחליף לחיזוק השלד של הבניין.

אילו בריקים מתאימים לכם? מה דעתכם על בריקים בסגנון עתיק?

ניתן למצוא מגוון סוגי בריקים בשוק וכל סוג מעניק לחלל מראה שונה מהאחר. בין מגוון האפשרויות לשפץ את החלל ניתן להשתמש בבריקים מפירוק. בריקים מסוג זה ניחנים במראה עתיק וישוו לחלל הבית או המשרד מראה חמים ומסורתי. האבנים הללו פורקו ממבנים עתיקים וספגו קור ולחות במשך שנים רבות, כך שהבריקים נראים אותנטיים ביותר. באמצעות בריקים מפירוק ניתן לבצע חיפוי לקירות פנימיים, חיפוי לקירות חיצוניים, חיפוי קירות לתנורים ועוד.

אולי מתאים לכם לשפץ את החלל באמצעות בריקים תעשייתיים?

סוג נוסף של בריקים הינו בריקים תעשייתיים. בריקים מסוג זה הינם נפוצים למדי בעיקר במשרדים ובתים אשר מעוניינים לצור מראה מודרני ונקי. הבריקים התעשייתיים הינם בעלי קווים אחידים וישרים וניתן לבצע באמצעותם חיפוי של קירות חוץ או חיפוי של קירות פנים.

ואולי אתם אנשים של בריקים טבעיים?

נוסף על כך ניתן למצוא את הבריקים הטבעיים. הבריקים הטבעיים עשויים משיש טבעי או מאבן ומכיוון שמדובר על חומרים טבעיים הם מעניקים לחלל מראה טבעי יותר מאשר סוגי הבריקים האחרים. באמצעות הבריקים הטבעיים ניתן לבצע חיפוי קירות חוץ וחיפוי קירות פנים.

ומה לגבי אבן הטרוורטין?

מעבר לזאת, תוכלו לבצע ריצוף חוץ באמצעות אבן הטרוורטין אשר מגיעה מהרי טורקיה ואיטליה ונמצאת ליד מקורות מים. באמצעות האבן הפופולארית (בארץ וברחבי העולם) תוכלו לרצף את המבואה של המשרד או את המבואה של הבית, כך שכל מי שיכנס יוכל לראות כי חלל ביתכם או משרדכם ניחן במראה מרשים וייחודי. הדבר ירשים את הלקוחות שלכם ואת האורחים אשר מגיעים לביתכם. אבני הטרוורטין הינן מיוחדות ביותר ומעבר למראה הייחודי שלהן הן פונקציונאליות למדי שכן קרבתן למקורות המים גרמה להן להיות עמידות בפני מזג האוויר.

מהם המחירים של הבריקים?

מחירי הבריקים משתנים בהתאם לסוגם. חלק מהחנויות והחברות אשר עוסקות בתחום ומתמחות בשיווקן מוכרות את הבריקים במחיר של 130 שקלים למ"ר כאשר המחיר עשוי להגיע לכ- 250 שקלים למ"ר. במידה ומדובר על בריקים ייחודיים באופן חריג, עשוי המחירים להיות גבוה יותר ולהגיע ל- 300 שקלים למ"ר ויותר מכך.

אם אתם מעוניינים לרכוש בריקים במחיר נמוך יותר תוכלו להגיע לחנויות אשר מוכרות בריקים ולרכוש כמות גדולה. במרבית החנויות והחברות תקבלו הנחה עבור רכישה של בריקים רבים. נוסף על רכישת הבריקים יהיה עליכם לשלם עבור הובלתם. ההובלה והמשלוח יעלו מאות שקלים כאשר המחיר תלוי גם באזור בו אתם מתגוררים. כמו כן, יהיה עליכם לשלם עבור ההתקנה. מחיר התקנת הבריקים נקבע לפי מ"ר כאשר הממוצע הינו כ- 250 שקלים למ"ר.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן