גלאי גז בישול לבתים

גלאי גז בישול ביתי וגלאי גז פחמן דו חמצני

מדי שנה אנו שומעים בחדשות על מקרים מצערים של אסונות בבתים ובעסקים כתוצאה מדליפת גז בישול או גז פחמן דו חמצני. כדי לספק הגנה לדיירים בבית או לעובדים בעסק, חשוב להתקין גלאי איכותי. ניתן לרכוש גלאי גז בישול העומד בדרישות התקן הישראלי או גלאי גז פחמן דו חמצני, וכך לקבל התרעה בזמן אמת על דליפות גז ולמנוע אסונות כבדים ופגיעות בחיי אדם וברכוש.

גלאי גז מציל חיים

כדי ליהנות משקט נפשי, מתחושת ביטחון ומהגנה מפני דליפות גז, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה המשווקת גלאי גז באיכות גבוהה. כדאי לדעת כי יש בשוק מגוון גלאי גז באיכויות שונות, לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לבחור את הגלאי המתאים ביותר לצרכי הלקוח ולמאפייני המבנה.

גלאי גז הוא פריט חובה לכל בית, מסעדה, בית קפה, מלון, עסק ומפעל בהם נעשה שימוש בגז בישול או בפחמן דו חמצני. כדאי לדעת כי כיום ניתן לרכוש גלאי גז בישול באישור מכון התקנים הישראלי שעלותם מסתכמת בכמה עשרות שקלים בלבד, לכן אין המדובר בהוצאה יקרה. מומלץ לכל משפחה לרכוש לפחות גלאי אחד ולהתקין אותו במטבח או בכל מקום אחר בדירה, בסמוך לתשתית הגז בנכס. לרוב מומלץ להתקין את הגלאי בסמוך לכיריים הפועלות באמצעות גז, ואם מחממים את הבית באמצעות תנור גז או שישנם מכשירים אחרים הפועלים על גז, כדאי להתקין מספר גלאים.

מומלץ לרכוש גלאי גז עם חיבור קבוע לחשמל. ישנם בשוק גם דגמים הפועלים רק על סוללה, לכן חשוב לוודא כי הגלאי מספק התרעה כאשר הסוללה חלשה.

גלאי גז 2CO

רמת הפחמן הדו חמצני במבנה עלולה לעלות מעל לרמת מסוכנת, ולכן מומלץ להתקין גלאי איכותי המספק התראה בזמן אמת. ניתן לרכוש דגמים יחסית פשוטים וזולים המצוידים בסוללה, ויש גם דגמים איכותיים יותר המחוברים למרכזת גילוי גז. כדאי לדעת כי בכל בית, מוסד ומבנה בהם משתמשים במכשירים הפועלים על גז, כגון קמין גז, מחממי מים, תנור וכדומה, חובה להתקין גלאי גז פחמן דו חמצני.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן