דירות להשקעה ברעננה – קרוב לעיר הגדולה, רחוק מרעש וצפיפות

הבחירה בהשקעה נדל"נית מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כערוץ השקעה מניב ומוצלח. מעבר לכך שדירות זה סוג נכס שרוב האנשים רוצים שיהיה ברשותם, נראה שמגמת עליית המחירים מושכת עוד עוד אנשים לבחור להשקיע בנכסים ודירות ובכך להבטיח לעצמם רווח לאורך שנים. עסקאות נדל"ן בישראל הפכו להיות פופולריות מאוד בעשורים האחרונים בקרב משקיעים מהארץ ומהעולם. גם מעבר לים, מבינים את הפוטנציאל הרווחי הגלום בנכסים בארץ, שנובע מביקוש הולך וגובר לדיור ברמה גבוהה.

ההחלטה על מיקום גאוגרפי להשקעה יכולה להיות מתישה ומבלבלת. הרבה מאוד אנשים מתלבטים בין הרצון להיות קרובים לעיר הגדולה, לבין לגור במקום נקי, ברמה גבוהה ובמחירים סבירים. זאת הסיבה שאנשים רבים בוחרים להשקיע באיזור השרון. ערים כמו כפר-סבא ורעננה, הן שילוב מנצח בין עיר לבין ירוק. מחירי הדיור סבירים וניכרת עליית מחירים מתמדת שהופכת את האיזור לקרקע טובה למשקיעים. ישנה בנייה פורייה, נבנות שכונות חדשות, שיפוץ שכונות ישנות והדירות נהנות מעליית ערך משנה לשנה.

 

כל מי שמחפש להשקיע בנכסים נדל"ניים באיזור השרון, ימצא שיש אפשרויות השקעה טובות מאוד ברעננה שהיא אחת הערים הפופולריות באיזור המרכז. רעננה היא עיר קטנה עם איכות חיים גבוהה, פסטורלית, שקטה ונגישה. הקרבה שלה לעיר תל אביב-יפו הופכת את העיר לאטרקטיבית מאוד למי שאוהב את העיר הגדולה אבל לא אוהב את הצפיפות, את חיפושי החניה ואת הרעש. בנוסף, רעננה קרובה למרכזי הייטק ומפעלים גדולים מאוד, מה שמאפשר פתרונות תעסוקה רבים למתגוררים באיזור. בנוסף, הגישה לעיר הולכת ומשתפרת עם הקמת תחנת הרכבת וסלילת הכביש 531 שמוריד את כמות הפקקים בתוך העיר.

 

מחירי דירות למכירה ברעננה נעים בערך בין 1,700,000 לכ- 5,000,000 נכון להיום. מחירי הדירות עולים וקיים מגוון רחב של דירות ברעננה להשקעה ולמגורים. החל מדירות קטנות בבנייני מגורים, דרך וילה בינונית ועד קוטג' עם שבעה חדרים וחצר גדולה. לעומת ערים אחרות במרכז, רעננה נחשבת לעיר עם מחירי דירות סבירים. יחד עם זאת, רמת המחייה שם באיכות גבוהה מאוד. המצב הכלכלי-חברתי בעיר מדורג מאוד גבוה במדד (8 מתוך 10) ותושבי העיר מעידים עליה שהיא נקייה ובשל ריבוי הגינות שנבנו ברחבי בעיר, היא אידיאלית ביותר לבעלי כלבים. היתרונות של רכישת דירות ברעננה להשקעה ולמגורים באה לידי ביטוי בעובדה שכבערך 71% מהתושבים הם בעלי דירות ורק בערך כ-26% שכורות. ומי שמתכוון לקנות דירה להשקעה, יוכל להנות מכ-2.5% תשואה.

 

בשנים האחרונות העיר נהנתה מלא מעט בנייה. רק ב-2017 נבנו בעיר כמעט 600 דירות. ישנם גם פרויקטים רבים של תמ"א שנועדו לחדש את הבניינים במרכז העיר וליישר את הרמה של העיר. נכון להיום, עומד מגוון רחב של דירות למכירה ברעננה, חלקם חדשות וחלקם יד שניה, בכל שכונות העיר. התחזית היא שמחירי הדירות ברעננה ימשיכו לעלות והגורמים לכך בעיקר זה אחד, פתיחת הכביש החדש 531 ושתיים, ביקוש הולך וגובר לדירות ברמה גבוהה באיזור המרכז.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן