הכל על ארונות הזזה לבית

ארונות הזזה

ארון הזזה הוא סוג של ארון אשר צורת הפתיחה שלו שונה מזו של הארונות הרגילים. בארון הזזה, הפתיחה היא לא באמצעות דלת רגילה שמזיזים אותה פנימה והחוצה , אלא באמצעות דלת שנעה על ציר לכיוון ימינה ושמאלה. היום אפשר למצוא בשוק מגוון רחב מאד של ארונות הזזה: בין השאר יש ארונות בעיצוב מודרני ויש כאלה בעיצוב קלאסי. ניתן למצוא היום ארונות שעשויים מזכוכית, או כאלה שבנויים בגודל קטן יחסית ומתאימים בעיקר עבור משרדים. יש ארונות שמעוצבים בסגנון יפני, ויש כאלה המעוצבים בסגנון טוסקנה. לא משנה איזה ארון הזזה אתם בוחרים בסוף, אתם תוכלו ליהנות מהיתרון המרכזי שהם נותנים לכם – חיסכון במקום.

הארון שמתאים לכל אחד

אחת הסיבות שמקומות רבים משתמשים בארונות הזזה בתור פתרון אחסון, היא העובדה שהם חוסכים מקום רב – השיטה של דלתות שנעות על ציר גורמת לניצול מקסימאלי של מקום האחסון בארון, וגם הופכת אותו למתאים לחללים קטנים, משום שאין שום דלת שצריך לפתוח כאן. לכן הארונות הללו מתאימים הן עבור בעלי הדירות הקטנות, והן עבור בעלי המשרדים – שתי הקבוצות האלה צריכות לחסוך במקום, ולכן ארון הזזה הוא פתרון מושלם עבורן.

בכל הנוגע לגדלים של ארונות הזזה – אפשר למצוא כמעט כל גודל שתרצו. הטווח של הגדלים נע בין 1.20 מטר לארון קטן, לבין 3.60 לארון גדול, שיכול לשמש מספר אנשים במקביל בדירה גדולה ומרווחת. זכרו, שלא משנה מה הגודל של הארון שאתם בוחרים – חשוב לבדוק את יציבותו ואת עמידותו. אפשר למצוא היום מגוון של ארונות שהם במקביל זולים ואיכותיים ועמידים. המחיר לרוב מושפע מגודל הארון וסגנון העיצוב – וכל עוד אתם עובדים מול חברה מוכרת, אתם יכולים לצפות לארונות הזזה איכותיים בטווח רחב של מחירים.

עוד כמה דברים על ארונות הזזה

העובדה שלארונות הזזה איכותיים יש טווח מחירים רחב מאד, הופכת אותם מתאימים גם למי שמחפש פתרון אחסון זול, וגם למי שמחפש פתרון אחסון יוקרתי. ברוב המקרים, המחירים של הארונות מתחילים מ 1000 ש"ח, מה שהופך אותם לפתרון באמת משתלם ונח, שמתאים לאנשים רבים שעוברים לדירה קטנה וחדשה.

אם אתם רוצים להשקיע בארון הזזה גדול ויוקרתי, תוכלו למצוא גם ארונות קיר והזזה שמגיעים למחירים של כ12,000 ש"ח – ובהחלט שווים את המחיר, הן מבחינת הפרקטיות, האיכות, העמידות – וכמובן העיצובים המיוחדים. ברור שיש עוד שפע של ארונות בתוך טווח המחירים הנ"ל, וגם טווח רחב מאד של עיצובים – כך שארונות הזזה יכולים באמת להתאים לכל אחד ואחת.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן