כיצד לרכוש נכון מאווררים שקטים לבית

מאוורר ביתי

ישראלים רבים מתלבטים אם לקנות מאוורר תקרה לבית או להמשיך להשתמש במערכות מיזוג אחרות, כשלעיתים בבסיס ההתלבטות עומד החשש שהמאוורר ירעיש ולכן גם אם הוא יעשה את עבודתו בצורה טובה, הרי שהוא יקשה מאוד על האפשרות להתנהל בצורה רגילה במקום. זה נכון בוודאי כשמדובר בחדרי שינה.

לשמחתם של אותם ישראלים אשר מחפשים מאווררים לבית, כיום אפשר למצוא מגוון מכשירים שאינם מרעישים, בוודאי לא כמו אותם מאווררים אשר היה נהוג לרכוש בעבר, כאלה שהרעישו ללא הפסקה וגרמו אי נוחות מתמשכת. כיום אפשר למצוא מאווררים מאוד מתקדמים ומשוכללים, הן בהיבט התפעולי שלהם ובהן בנוחות השימוש בהם, בין היתר מדובר במאווררים שאינם מרעישים כלל.

חשוב לומר, לעיתים הרעש שנוצר כתוצאה מהעבודה של מאוורר, איננה תלויה בהכרח בו ובמרכיביו אלא באופן הרכבתו. לכן חשוב להתקין את המאוורר בצורה חזקה והדוקה לתקרה, על מנת שלא ירעד ולא "ירקוד", במקרה כזה הסיכוי שהוא ירעיש, נמוך מאוד. יתרה מזו, אם דואגים להתקין את המאוורר באופן כזה הרי שאנחנו נהנה גם מעבודה הרבה יותר בטוחה שלו, אומנם כשמתקינים מאוורר תקרה, לא אמור להיות חשש שהוא ייפול או דבר דומה, אך אם מתקינים אותו בצורה לא חזקה ובטוחה, הרי שעלול להיגרם נזק לתקרה עליה הוא תלוי.

כיצד רוכשים מאווררים שקטים לבית

כאמור בשביל שנהנה מהשימוש במאוורר בהיבטים רחבים, אנחנו רוצים שהוא יעשה את העבודה שלו בצורה שקטה ולא ירעיש. לכן אנחנו צריכים לבדוק מספר דברים, מלבד ההתקנה.

ראשית, אנחנו צריכים לוודא שהכנפיים של המאוורר אינן מרעישות בזמן הפעולה. בשלב בו הכנפיים נעות ודוחפות את האוויר, ייתכן והם ישמיעו קול בגלל עוצמת הרוח שהן דוחפות, לכן אנחנו צריכים לוודא שבשלב זה הכנפיים מסוגלות לבצע את עבודתן בשקט.

דבר שני, אנחנו צריכים לוודא שהמנוע עצמו לא מרעיש. כמו בלא מעט מכשירים וכלים חשמליים, המנוע עלול להיות החלק הבעייתי. כשאנחנו משתמשים במאוורר, בוודאי כשאנחנו רוצים לישון, אנחנו לא מעוניינים לשמוע את המנוע של המאוורר מרעיש מעלינו. כיום אפשר למצוא שורה של מאווררים עם מנועים שקטים שמאפשרים לנו ליהנות מהעבודה שלהם בכל מצב.

בנוסף, אם מדובר במאוורר שיש בו אפשרות לתנועה מסוימת, הטייה, אז אנחנו צריכים לבדוק האם בשלב שהוא מבצע אותה, הוא משמיע רעש או שהוא עושה זאת בשקט.

לפני סיום חשוב להבהיר, השימוש במאוורר הוא לא חד פעמי, סביר להניח שנשתמש בו כל הקיץ ומעבר לכך. לכן עלינו להחליט האם אנחנו מסוגלים להתמודד עם הרעש שהוא יוצר בזמן הפעולה או שאנחנו מעדיפים להשקיע זמן בחיפוש אחר מאוורר שקט. לטווח הארוך אין ספק שעדיף לנו להשקיע בחיפוש ולמצוא מאווררים שיכולים גם לספק לנו רוח נעימה וגם לעשות את זה בשקט.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן