מעלית ביתית מעלה את ערך הנכס

בעבר מעלית ביתית נחשבה למותרות שרואים רק בבתים יוקרתיים במיוחד. היום, מעלית ביתית היא נכס בפני עצמו שמעלה את ערך הבית. ואילו בעתיד, אם בעל הנכס ירצה למכור , פתרון ניידות כזה ירחיב  את טווח הלקוחות לקהלים נוספים, זאת בנוסף על העלאת הערך הכספי. מעלית ביתית היא השקעת נדל"ן פרטית, השקעה שלכם בנכס שלכם. המעלית יכולה להיבנות בכל בית שיש בו יותר ממפלס אחד, ויש לעשות זאת תוך התחשבות במבנה האדריכלי ובאילוצים הנדסיים אך אל תטרידו את עצמכם בזה כרגע, יש חברות מקצועיות שמכירות את התהליך על בוריו.
היתרונות של הוספת מעלית ביתית הם רבים לצד חסרונות מעטים.
אז מה היתרונות? למי הן מתאימות? איך עושים את זה?

מעליות ביתיות לנכים או לבעלי מוגבלות

אחת המגבלות הקשות ביותר לאנשים עם מגבלות תנועה ועם נכות קשה היא הקושי בנגישות למפלסים שדרך הגישה אליהם היא, כמובן, מדרגות. אדם המוגבל בתנועה בדרך כלל יחפש דירות קרקע, ולא יטרח לבדוק קומות גבוהות יותר בבתים שאין בהם מעליות. לאלה מתווספים אנשים אשר בריאותם השתנתה בפתאומיות, עקב מחלה או תאונה שפגעו פגיעה קשה ביכולת הניידות שלהם. אין זה הכרח תמיד לעבור דירה למקום אשר מותאם למגבלות, לעיתים ניתן פשוט לבצע התאמות לדירת המגורים הנוכחית ולהכניס את הפתרון לנגישות בתוך המבנה הקיים עצמו.

אך לא רק עבור נכים ובעלי מוגבלויות, אלא גם עבור אנשים שבריאותם טובה באופן כללי אך הזקנה נותנת בהם אותותיה והיא מאטה אותם ופוגעת בניידותם. מעלית ביתית היא פתרון נהדר עבור אלה הרוצים להישאר ולהזדקן בביתם. באופן זה הם יכולים להבטיח לעצמם איכות חיים גבוהה והקלה רבה. על כן, אין צורך לחפש נכס חדש שיתאים למצב החדש, אלא לשדרג את הקיים, שדרוג שגם יעלה את ערכו בשוק.

פיר המעלית – מבנים שונים, פתרונות שונים

הפתרונות היצירתיים והמתאימים את עצמם למבנה מפתיעים ביכולתם להתאים לכל בית ולהפוך אותו לנוח יותר. אם אין באפשרות הדיירים לבנות פיר חיצוני לבית כדי למקם בו את המעלית, פיר פנימי למעלית ייבנה בתוכו. הפיר ייבנה בגודל ובמידות האפשריות ויעמוד בדרישות הבטיחות המחמירות ביותר.

ניתן לעשות זאת תוך התאמה מלאה לבית ולעיצוב. המעליות הביתיות בנויות באופן שהן אינן מרעישות ועל כן אין זה מפריע כשהיא פועלת בתוך הבית, כך שניתן להסיר דאגה זו מהלב.
במבנים בהם אין באפשרות הדיירים לבנות פיר, קיימת גם אפשרות לבנות מעלית ללא פיר שלם, ניתן לבנות רק את המשטח שיעלה את הדייר על כיסא הגלגלים ביעילות ובשקט.

תחזוקה

המעלית הביתית זקוקה לתחזוקה שוטפת שתשמור על תקינותה ועל רמת הבטיחות הנדרשת. חשיבות התחזוקה הדרושה היא בהתאם לסוג המעלית, וכלל שהיא יותר משוכללת כך התחזוקה חשובה יותר. על כן, ועל כל מה שכתבנו כאן, רצוי לבחור בחברה מוכרת ואמינה בעלת ניסיון וקהל לקוחות פרטי ועסקי כאחד. שירות טוב כולל את כל הציוד הנדרש, טכנאים מקצועיים, הגעה מידית במידת הצורך, ושירות של 24/7, מפני שכל תקלה עלולה לפגוע בשגרת החיים.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן