נדל"ן בצפון – לגור בבירת העמק עפולה

כאשר קונים נכס למגורים, אחד הדברים הראשונים שחושבים עליהם הוא המיקום. המיקום של הנכס משחק תפקיד מרכזי מבחינות רבות, ובחירה נכונה של מיקום יכולה להציע תמורה הרבה יותר גבוהה בעבור ההשקעה ואף להניב תשואה בעתיד. לכן זה לא מפתיע שמשפחות וזוגות צעירים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בקניית נכס בעפולה.

למה עפולה?

הודות לפרויקטים חדשים בעפולה, עפולה של היום היא אינה עפולה של פעם והיא מציעה מגוון רחב של נכסים ברמות מחירים שונות עבור סוגים שונים של אנשים. בעוד שבעבר הגישה אל העיר היתה הרבה פחות נוחה ודרשה נסיעה ממושכת, כיום הכבישים הראשיים הרבה יותר מהירים, יש רכבת פעילה שמשפרת את הגישה אל העיר, ונסיעה מתל אביב אל העיר הצפונית תיקח לכם 55 דקות בלבד! יש לציין שהגישה הנוחה יותר גם העלתה את מחירי הדירות ב- 3 עד 5 אחוזים.

מעבר לכך, בשנים האחרונות הוקמו בעפולה שכונות חדשות, גני משחקים וילדים, מקומות מסחר ותעסוקה, מרכז רפואי חדש וישנם פרויקטים שעומדים על הפרק ועתידים להיבנות כמו קריית הייטק וקריית הממשלה. כל אלו ועוד מובילים להגירה חיובית של תושבי חוץ מדי חודש, ולאחרונה עפולה חצתה את הרף של 60,000 תושבים.

ומה לגבי המחירים?

כאשר קונים נדל"ן למגורים המחיר הוא פרמטר חשוב, במיוחד כאשר מדובר באחת ההשקעות הגדולות ביותר שמבצעים במהלך החיים. אם אתם מחפשים לגור בעיר תוססת, נגישה, חיה ופועמת שנמצאת בהתפתחות מתמדת, אין ספק שעפולה זו הכתובת, במיוחד בזכות המחירים הנגישים של הנכסים.

בעפולה ניתן למצוא עסקאות בטווחי מחירים הנעים בין 450,000 ל- 750,000 ₪, אלו הזדמנויות השקעה יוצאות דופן לכל הדעות, שעתידות להניב תשואות בעתיד. יותר מכך, פוטנציאל הנדל"ן של העיר עדיין לא מוצה על הסוף ויש המון עתודות קרקע לבנייה עתידית, לצד המון אפשרויות השקעה לטווח הקצר והארוך.

איך מאתרים הזדמנויות?

קודם כל עליכם לדעת על אילו פרמטרים אתם לא מוותרים בדירה שאתם רוכשים, ולאחר מכן לבדוק היתכנות מול הבנק כדי לדעת מהו סדר גודלו של התקציב. לאחר מכן יש לפנות לסוכנות נדל"ן שמתמחה באזור עפולה והסביבה ויכולה לעזור לכם לאתר הזדמנויות השקעה. חברה מקצועית תוכל גם לכוון אתכם אל עבר הזדמנויות שנמצאות במסגרת התקציב שלכם, בין אם אלו פרויקטים חדשים בעפולה ובין אם דירות יד 2.

בעפולה ההיצע עבור זוגות צעירים נחשב למאוד מגוון, בעיקר מכיוון שבכל שכונה ישנם בתי ספר, גני ילדים, תחבורה ציבורית, בתי כנסת, גני שעשועים ועוד. ואלו שיבחרו לגור במרכז העיר גם ייהנו ממרכזי קניות במרחק הליכה קצרה.

לגור בעפולה איך אדע אם מתאים לי?

בעפולה חתך הגילאים מאוד רחב, חלק מהתושבים גדלו בעפולה כל חייהם וחלק תושבי חוץ שהגיעו אליה ממרכז הארץ. אין ספק שכל סוגי האנשים יתקבלו בברכה, מה גם שכולם יכולים למצוא את הדירה המבוקשת עבורם בזכות ההיצע הרחב שקיים. יותר מכך, עפולה רק ממשיכה להתפתח ולרקום חלומות גדולים על מקומות דיור ומקורות תעסוקה נוספים, מה שרק יזניק את המחירים בעתיד!

שתף פוסט זה:
דילוג לתוכן