נקיון אחרי שיפוץ הדירה

נקיון לאחר שיפוץ דירה

השיפוץ הסתיים?
הדירה נראית מדהים אבל הלכלוך חוגג?
רוצה להיכנס לדירה בהקדם האפשרי?

לא ניתן לגור בבית שעבר שיפוץ לפני שמנקים אותו מהיסוד! מעבר לשאריות הבניה ולכתמים הרבים – השיפוץ מותיר אחריו לכלוך תעשייתי מהסוג הגרוע ביותר. אבק וחומרים רעילים שנכנסים לכל החורים הקטנים וממש לא מומלץ לנשום אותם. סיום השיפוץ מספק לך הזדמנות נדירה לנקות את הדירה כמו שצריך. ניקיון אחרי שיפוץ מבריק את הדירה בצורה בלתי רגילה. כמה דגשים שכדאי להכיר.

שיפוץ? החלטה נבונה ומשתלמת

במקום לעבור דירה כל כמה שנים, ישראלים רבים הבינו כי שיפוץ הבית הינו פתרון משתלם ביותר לניצול נכון יותר של חללי הבית תוך התאמתם לצרכים המשתנים של בני המשפחה. כך ניתן לחסוך את העלויות הרבות הכרוכות במעבר דירה ואף לחסוך פרידה מסביבת המגורים האהובה. ניתן לשפץ חלק מסוים של הבית, וניתן לבצע שיפוץ כללי של הבית, הכל תלוי בתקציב העומד לרשותנו. יחד עם זאת, רבים שוכחים את השלב החשוב ביותר בשיפוץ – הניקיון שלאחר סיומו. מעבר לצד האסתטי של הנושא, יש גם את הצד הבריאותי. לא בריא לחיות בלכלוך, בטח לא לילדים.

לכלוך שנכנס לכל החורים

בשונה מלכלוך "רגיל", לכלוך של שיפוץ נכנס לכל החורים ולכן ניקיון אחרי שיפוץ הינו כה חשוב. מדובר באבק תעשייתי ובחומרי בנייה רעילים שנכנסים לכל החריצים הקטנים ומכסים משטחים שלמים בלי שנהיה מודעים לכך. לא ניתן להתמודד עם לכלוך מסוג זה באמצעים רגילים (סמרטוטים ומגבים). בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, יש לעשות שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים המסירים את הכתמים הקשים ביותר מבלי לגרום נזק. בנוסף, יש לעשות שימוש במיכשור חדיש ואפקטיבי כמו מכונת פוליש לקרצוף הרצפות. כאמור, מדובר בלכלוך רעיל וממש לא מומלץ לגור בבית שעבר שיפוץ ולא נוקה כמו שצריך.

כמה זמן נדרש לניקיון יסודי?

ניקיון אחרי שיפוץ אמור לקחת בין 6 ל8 שעות, תלוי בכמות עובדי הניקיון וגודל הדירה. בגדול, רוב חברות הניקיון מעוניינות לסיים את העבודה ביום אחד, ולכן מגיעות עם צוות של 2-3 עובדים ועם כל הציוד הדרוש. מגיעים מוקדם בבוקר ומסיימים אחה"צ. לפעמים מסיימים מוקדם יותר, ואז בכלל טוב. בכל מקרה, בסיומו של ניקיון לאחר שיפוץ נהוג לעבור עם בעל הבית על כל הבית, בכדי לוודא שהבית נקי לשביעות רצונו. בכדי להשיג את אותה רמת ניקיון, יידרשו למנקת בתים "רגילה" 2-3 ימי עבודה מלאים, ולא מעט טרחה.

למה עדיף להזמין חברת ניקיון ולא מנקה "רגילה"?

  • חברת ניקיון הינה מנוסה מאד בכל סוגי הלכלוכים
  • יש אחריות על העבודה
  • ניקיון אחרי שיפוץ חייב להתבצע עם החומרים המתאימים
  • פעולות הניקיון מתבצעות באמצעות מיכשור חדיש
  • הכל מהיר יותר, מקבלים בית חדש תוך כמה שעות
  • מדובר בהוצאה מוכרת, לא צריך להפריש סכומים למנקה
  • לא צריך לשלם ביטוח, החברה מבטחת את עובדיה
  • ניתן להתייעץ במגוון נושאים שקשורים לשיפוץ – למשל תיקונים קטנים
  • יש אפשרות גם להזמין פוליש לרצפה כתוספת
  • פשוט נקי יותר, ב95% מהמקרים

 

טיפים לכל מי שמזמין ניקיון לאחר שיפוץ

כדאי לתאם ציפיות עם הקבלן לגבי כמויות הלכלוך, ולגבי ניקיון כלשהו שהוא יבצע בסיום העבודה. זה עשוי לחסוך לכם כסף בהמשך. את חברת הניקיון יש להזמין לפחות שבוע-שבועיים לפני יום הניקיון, וזאת כדי להבטיח שתעבדו בדיוק עם מי שבחרתם. ניקיון אחרי שיפוץ לוקח עד 8 שעות ולכן כדאי לפנות את היום. לפני סגירה עם החברה כדאי לבצע השוואת מחירים מהירה, כולל קריאת המלצות וקבלת הצעת מחיר בכתב. אין תחליף להתרשמות טלפונית מבעל המקצוע וחשוב לברר מראש אם המחיר כולל את כל הפעולות (כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך). רצוי לברר מראש כמה עובדי ניקיון צפויים להגיע ולתת לחברה דגשים שלכם לעבודה.

בהצלחה!

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן