תהליך מכירת דירות – איך זה עובד?

תהליך מכירת דירה - פורטל בניה ונדלן

בשנים האחרונות זינקו מחירי הדירות ואנחנו עדים למגמה שהולכת ומפתחת, שבה יותר ויותר מקומות שבעבר היו נחשבים לאזורי נדל"ן לא רווחיים, תופסים תאוצה מהרבה מאוד בחינות.

השינוי הזה החל כתוצאה ממעבר של אנשים ברמה סוציו-אקונומית ממוצעת, שהחליטו שהם רוצים לגור בדירות יפות מבלי לשלם על זה ביוקר, לעבר אזורי הפריפריה.

הפריפריה מזמנת אליה משפחות מכל רחבי הארץ, שיש ברשותן סכומים ממוצעים ומטה לרכישת דירה.

אותם אנשים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם סכומים גדולים בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן או גבעתיים והם מעדיפים לנוע לאזורים זולים יותר, שנמצאים במגמת פיתוח מבחינה חברתית.

עכשיו זה זמן מעולה להשקיע ברכישת דירות ובמיוחד כשמדובר על אזור הצפון והדרום. נתייחס לדוגמא לאזור הקריות שנמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות. מחירי הדירות כיום לא גבוהים בכלל וכלכלנים משערים שתוך פחות מחמש שנים, דירה שאתם קונים עכשיו תכפיל את ערכה.

לכן, אם ברשותכם הון ראשוני שאתם מעוניינים להשקיע, אנחנו ממליצים לכם לבדוק על אופציה של דירות למכירה בקריות.

 

קונים בזול >> מוכרים קצת יותר יקר

היתרון הכי גדול בתהליך מכירת דירות ובפרט באזור הקריות הוא שאתם יכולים לקנות עכשיו בזול ובעוד כמה שנים להכפיל את הרווחים. בזמן הזה אתם יכולים להשכיר את הדירה למשפחות באזור ולכסות דרך השכר דירה את הארנונה שאתם משלמים.

זה למעשה אומר שההשקעה שלכם מחזירה את עצמה כבר מהרגע הראשון וכל שעליכם לעשות הוא לנהל את הנכס מרחוק ולוודא ששום דבר בתכנית לא משתבש.

 

רווח כלכלי בטוח שלא דורש השקעה

מכירת דירות מתבצעת או דרך בעלי דירות קיימים או דרך מתווכים וכך או כך, ההליך פשוט מאוד ודורש רק חתימה של עורך דין. הרווח הכלכלי שתקבלו מקניית דירה והשכרתה ואפילו מכירתה בעתיד, הוא עצום.

העובדות מדברות בעד עצמן: הליך קניית דירה ומכירתה אינו דורש השקעה מלבד ההשקעה הראשונית ובכל אופן ההשקעה בדירות בקריות ובאזורי פריפריה נוספים ב-99% תחזיר את עצמה ובגדול.

 

לשים את הכסף שלכם במקום הנכון

בשורה התחתונה, אם יש לכם סכום כסף התחלתי ואתם רוצים להשקיע אותו במקום הנכון, קניית דירה זו אופציה נהדרת עבורכם.

מה שכן, חשוב מאוד לברר לפני עם סוכני נדל"ן מנוסים את התשואה האופציונלית מהנכס שאתם מעוניינים לרכוש, כדי שלא חלילה תיפלו בפח ותרכשו נכס באזור שלא נמצא בפיתוח.

בכל אופן, תמיד מומלץ להתייעץ עם אנשים שכבר רכשו דירות באזור שבו אתם מעוניינים לרכוש וכמובן, לשקול אופציה של שיתוף פעולה עם אח או חבר קרוב במידה ואין לכם את סכום הכסף הנדרש.

אם תדעו איך לנהל נכון את תהליך קניית ומכירת הדירה בעתיד, תוכלו ליהנות מרווחים כלכליים משמעותיים ומביטחון אמיתי לטווח הרחוק.

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן