5 דברים שלא ידעתם שמנעולן מספק

מנעולן - פורטל בניה ונדל"ן

כאשר אנו חושבים על שירותים שמנעולן מספק, האסוציאציה הראשונה שלנו לבטח תהיה פריצת מנעולים בלבד. אולם מה שרבים מאתנו אינם יודעים, שמנעולן מספק גם מגוון שירותים נוספים ולא פחות מועילים. כמו מה למשל? כל הפרטים במאמר הבא.

מנעולן הוא בעל המקצוע אליו נתקשר כשאנו עומדים ליד דלת הבית או הרכב חסרי אונים כי: "אבד לנו המפתח", "שכחנו את המפתח בפנים", או כי "שברנו את המפתח בתוך החור של המנעול". הוא מבחינתו יגיע אלינו מיד, יבצע את עבודתו ביד רמה וישלח אותנו לדרכנו כשאנו שמחים ומרוצים ויותר מכך – משאירים מאחורינו את הצרה. אולם מלבד אותם אי אילו שירותים, מנעולן מעמיד בפנינו גם שלל שירותים נוספים, אשר מרבית האנשים אינם מודעים אליהם, החל בשדרוג ותיקון דלתות מסוגים שונים ועד למתן שירותי ייעוץ מקצועיים.

 

מתן שירותי ייעוץ

תפקידה של דלת הכניסה אל הבית או אל העסק לשמור על החלל הפנימי כמה שיותר בטוח ומוגן בפני אורחים בלתי קרואים. אולם לא כל הדלתות מצוידות במנגנוני בטיחות מתקדמים או איכותיים. כאן המנעולן נכנס לתמונה כאשר בעזרת יידע וניסיון מקצועיים באפשרותו לספק לכם שירותי ייעוץ ובכך להגדיל ולשפר את מערך האבטחה שלכם. ביכולתו להגיע ישירות אליכם, להמליץ על הפתרונות המתאימים לצרכים שלכם ואף לבצע ביקורת ופעולות תחזוקה לדלת אם צריך.

 

שדרוג ותיקון דלתות מסוגים שונים

כאמור מנעולן, כשמו כן הוא, מתמחה במנעולים על סוגיהם השונים, אך תתפלאו לגלות שלא רק. מנעולן מקצועי ובעל ניסיון יוכל להציע גם שירותי תיקונים ושדרוגים לדלתות קיימות, לרבות לדלתות ממ"ד. בעזרת שירותיו תוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה, שהדלת שלכם עומדת בכל הקריטריונים הנדרשים, תואמת את החידושים הקיימים בשוק וכי היא הכי בטוחה שאפשר.

 

פתרונות נעילה חדשניים, בטוחים ומתקדמים

מנעולן מקצועי הוא כזה אשר אינו שוקט על השמרים, אלא משתדל להתעדכן בכל רגע נתון במיטב החידושים והפיתוחים הטכנולוגיים אשר קיימים בתחום. בזכות העובדה שנשאר עם היד על הדופק הוא יכול לתת מענה מקצועי לכל בעיה עמה אתם מתמודדים ולהתמודד עם כל סוגי המנעולים ובין היתר, גם עם המנגנונים החדישים ביותר. מלבד פריצה למנעולים חדישים מנעולן יכול להמליץ לכם על פתרונות נעילה חדשניים, בטוחים ומתקדמים יותר עבור הבית או העסק וכך לסייע לכם ליהנות מהמענה המושלם.

 

שירות סביב השעון

בין אם נתקעתם מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת ובין אם בשבתות וחגים, מנעולן מספק מגוון שירותים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. שירותיו הממוקדים הם שמאפשרים לכם ליהנות ממענה זמין ומהיר תמיד. ולמה הכוונה? שאם למשל אתם תקועים בחיפה מחוץ לרכב או לבית, באפשרותכם לפנות למנעולן בחיפה והלה יגיע אליכם במהירות המרבית בכל שעות היום ולכל אזור בו אתם נמצאים.

 

ולא פחות חשוב – אחריות

לא פעם מנעולן יחליף לכם את מנגנון הנעילה או את הצילינדר בדלת כחלק מהפתרון לבעיה עבורה הוזעק. מה שרבים אינם יודעים הוא שמנעולנים רבים מספקים אחריות עבור המוצרים והשירותים שלהם, כך שאם נתקלתם בבעיה, יש לכם אל מי לפנות. מידע אודות תקופת האחריות והכלול בה יש לבקש מהמנעולן עצמו.

אז אם לא ידעתם, הרי שהגיע הזמן: מנעולן מציע לכם שלל שירותים מועילים ויעילים והוא זמין עבורכם לא רק בעתות חירום. עם זאת מומלץ לבחור במנעולן מקצועי אשר שמו הולך לפניו ולו כל הרישיונות והאישורים הנדרשים לעסוק בתחום.

 

שתף פוסט זה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן